Masz pytania?

Adres mail: info@kuligi.pl

Rezerwacja wycieczek dla turystów:
tel: +48 501 590 590

Obsługa grup / integracja dla firm:
tel: +48 501 560 560
grupy@kuligi.pl

Współpraca/Marketing i Biznes:
tel: +48 783 200 036

TOURISMO Sp. z o.o.
ul. Nowotarska 27
tel: +48 501 590 590
e-mail: biuro@tourismo.pl

 

Lokalizacja – Jak dojechać?

Spotykamy się na Parkingu "Przy Siwej Polanie". 34-512 Dolina Chochołowska. Gdy wjadą Państwo samochodem do Doliny Chochołowskiej, parking znajduje się po lewej stronie po przejechaniu 500 metrów (parking płatny 15 zł).
Osoby, które nie wykupiły transferu, po zakończonej imprezie z miejsca biesiady do parkingów wracają pieszo (ok. 5 minut, nie wsiadają do busów).
Mają Państwo wykupiony transfer z nami, to spotykamy się w centrum Zakopanego o godzinie 14:15 w miejscu zbiórki na samym dole Krupówek obok przejścia podziemnego w stronę Gubałówki! Nad przejściem znajduje się przystanek autobusowy "Targowica" (kierowcy i nasz pilot będą czekali w okolicy przystanku).

Po zakończonej imprezie, osoby, które wykupiły transfery odbierane są busami z miejsca biesiady (prosimy się nie oddalać).

Miejsce zbiórki dla osób, które wykupiły transfery: Na Gubałówkę 2A, Zakopane - https://goo.gl/maps/KS9BLCTYvz7ErVUy9

KULIGI.pl to zakopiańska marka z ponad 15 letnim doświadczeniem w branży turystycznej. Kuligi w Zakopanem i magiczne kuligi w Dolinie Chochołowskiej to nasza specjalność. Oferujemy kuligi najwyższej jakości, które na długo zapadają w pamięć. Każdy kulig to także wyjątkowe ognisko z kapelą góralską i pyszne jedzenie! Dolina Chochołowska to idealne miejsce na zimowy kulig saniami. Kulig w dolinie blisko przyrody z magiczną atmosferą. Odwiedzając zimą Zakopane zdecydowanie warto zarezerwować najlepszą zimową atrakcję, czyli kulig w Dolinie Chochołowskiej lub w Zakopanem - Na Gubałówce lub Krzeptówkach. Jest to bowiem super atrakcja dla dzieci i dorosłych. Należymy do Grupy COT Zakopane.