O kuligu

Będąc zimą w Zakopanem, koniecznie trzeba być na prawdziwym, góralskim kuligu z zabawą, tańcami i góralską atmosferą.

Zapraszamy Państwa na taki prawdziwy, tradycyjny kulig po Dolinie Chochołowskiej – najdłuższej dolinie w Tatrach i jednej z najpiękniejszych w Europie. Kuligi w Chochołowskiej to prawdziwa przygoda w tatrzańskiej dolinie, górska atmosfera i zimowa sceneria. Klimat jak z bajki – gwiazdy na niebie, dookoła zaśnieżone drzewa i cisza doliny. Nie ma samochodów, latarni i hałasu miejskiego.

Tradycyjnie, po kuligu zapraszamy wszystkich na biesiadę przy ognisku ze smacznym poczęstunkiem bez limitu i tańcami do góralskiej nuty i nie tylko góralskiej. To oferta dla tych, którzy stawiają na jakość i super serwis.

PROGRAM IMPREZY
Kulig w Dolinie Chochołowskiej, tu na skraju doliny na uczestników będzie czekała nasza obsługa, witając gości zaproszą do zajmowania miejsc w saniach. Po czym wyruszycie na godzinną przejażdżkę po Dolinie Chochołowskiej. Po kuligu, zaprosimy wszystkich do ogniska, gdzie przy muzyce góralskiej w asyście zbójników wyprawimy góralską zabawę. Podczas całej imprezy przygrywać będzie kapela góralska, a uczestnicy będą zabawiani żartami i historiami o Tatrach i góralach. W programie: witacka, czyli przywitanie naszych gości góralską serdeczności i muzyką, pokazy tańców góralskich, góralskie przypowieści, nauka picia po góralsku – poczęstunek gorzałką zbójecką, wspólne śpiewanie przy ognisku ! TAŃCE I DOBRĄ ZABAWĘ zapewnią górale. Kulig odbędzie się pod hasłem “tradycja, dobra zabawa, taniec i góralska muzyka ” – zapraszamy ! Przez cały czas trwania imprezy będzie paliło się ognisko, a obsługa cateringu będzie serwowała przysmaki tradycyjnej kuchni gazdowskiej. Po dwóch godzinach zabawy, zakończenie imprezy i powrót do Zakopanego. Dla chętnych transfer busami z Zakopanego do Chochołowskiej i powrót po imprezie do Zakopanego.

Niższe ceny obowiązują jeszcze przez:

Zarezerwuj teraz

Ilość miejsc ograniczona