Bajkowy kulig sańmi w tatrzańskiej dolinie to jedna z najpiękniejszych przygód, jakie można przeżyć zimą w Zakopanem! By mieć pewność najwyższej jakości usług i obsługi - wybierz sprawdzonego Organizatora!

Dlaczego My?


AŻ 2H BIESIADY GÓRALSKIEJ i SCENA (COVID-19 - muzyka z głośników)

Tylko u nas 3h pełne emocji! Po kuligu 2 godziny spędzimy przy ognisku z jedną z najlepszych kapeli góralskich w Zakopanem oraz pysznym, regionalnym jedzeniem. W Dolinie Chochołowskiej jako jedyni mamy także plenerową scenę!

PRAWDZIWA IMPREZA INTEGRACYJNA (COVID-19 - muzyka z głośników)

Stanie przy ognisku i słuchanie Grajków? Nie u nas! Gwarantujemy najlepszy program integracyjny - będą tańce, śpiew, gry i zabawy oraz atrakcje jak pasowanie na Zbójnika. Dużo zabawy, śmiechu i folkloru w najlepszym wydaniu.

LEGALNIE DZIAŁAJĄCA FIRMA

To dla Państwa gwarancja bezpieczeństwa i profesjonalizmu. Jesteśmy Organizatorem imprez już ponad 15 lat i stale podnosimy swoją jakość i kwalifikacje.

GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY

Gwarancja satysfakcji. Zawsze mamy plan B i możliwość zastąpienia sań dorożkami a jeśli warunki pogodowe całkowicie uniemożliwiłyby zorganizowanie kuligu, mają Państwo gwarancję zwrotu pieniędzy.

NAJPIĘKNIEJSZA LOKALIZACJA

Szczególnie zapraszamy Was na kulig w Dolinie Chochołowskiej w Tatrzańskim Parku Narodowym - z dala od samochodów i hałasu. Tylko cisza, spokój i natura!

WYJĄTKOWE MENU

Przed kuligiem zadbamy byście otrzymali poczęstunek do sań a przy ognisku zaserwujemy regionalne przysmaki! Nasi Klienci kochają oscypki z ognia, wiejski chleb czy prawdziwy, domowy bigos!

Co mówią nasi Klienci?


Świetna przygoda

Coś pięknego.

Ocena kuligu na piąteczke

Wszystko sprawnie zorganizowane

Wszystko dopięte na ostatni guzik

Miło zaskoczona

Najlepszy Kulig !

5 gwiazdek to mało !

Miło spędzony czas

Niezapomniane chwile

Kup online!