O kuligu sylwestrowym:

Jak co roku, zapraszamy na najlepszą imprezę Sylwestrową w Zakopanem – będzie tradycyjny kulig saniami po tatrzańskiej dolinie i góralska biesiada przy ognisku i regionalnym jedzeniu. O dobry humor, muzykę na żywo i wiele atrakcji zadba najlepsza kapela góralska w Zakopanem!

Góralska gościnność, tradycje, humor i bliskość natury – to od wielu lat nasz przepis na niezapomnianą imprezę sylwestrową w górach.

Spotkamy się o 21.00 w pięknej Dolinie Chochołowskiej, gdzie czekać będzie już kapela góralska i poczęstunek przy ognisku.

Wprawieni w dobry humor o godz. 22:00 wyruszymy wspólnie na tradycyjny kulig 4-osobowymi saniami po Dolinie Chochołowskiej – będą pochodnie i rozgrzewająca niespodzianka.

Po kuligu rozpoczniemy huczną biesiadę z atrakcjami a o północy przywitamy Nowy Rok małym pokazem sztucznych ogni i lampką szampana. A po życzeniach będzie jeszcze czas na zabawę i tańce w nowym roku!

Jeśli Ty także chcesz przeżyć imprezę Sylwestrową w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego, zarezerwuj teraz ostatnie wolne miejsca.

Zakopane to zimowa stolica Polski i zdecydowanie najpiękniejsze miejsce na Sylwestra w kraju! Sylwestrowy pobyt to doskonała okazja by wziąć udział w góralskim kuligu – takim prawdziwym kuligu z tańcami, zabawą i wyjątkową atmosferą Zakopanego.

Na Sylwestrowy Kulig zapraszamy Was do najdłuższej i najpiękniejszej doliny w Tatrach – Kulig w Sylwestra w Zakopanem odbędzie się w Dolinie Chochołowskiej. To prawdziwa przygoda w Tatrach, góralska armosfera i bajkowa, zimowa sceneria. Po kuligu zapraszamy wszystkich na góralską biesiadę przy ognisku – będzie dużo pysznego jedzenia, tańce, muzyka i śpiew. O doskonałą sylwestrową zabawę zadba najlepsza kapela góralska w Zakopanem.

Niższe ceny obowiązują jeszcze przez:

Zarezerwuj teraz

Ilość miejsc ograniczona