Rezerwacja biletów

Zarezerwuj teraz - wystarczy 1 minuta.

Wybierz atrakcję, zarezerwuj a bilety otrzymasz od razu na maila.

Rezerwacja ONLINE to także gwarancja miejsc i najniższej ceny.

Niższe ceny obowiązują jeszcze przez:
NastępnePoprzednie
Jaki kulig? Tradycyjny, prawdziwy, zimowy i pod Tatrami!

 

Kuligi.PL to oficjalny organizator kuligów w Zakopanem. Wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej w Zakopanem, z sukcesem organizujemy kuligi dla turystów - zimowe atrakcje i kompleksowe imprezy, wieczory regionalne przy ognisku. Naszym atut to najwyższa jakość na każdym etapie organizacji i świadczenia usług kuligów. Kuligi.pl - najlepsze kuligi w Zakopanem - zapraszamy codziennie.

Sposób na prawdziwy kuligi w Zakopanem ? Super miejsce, świetna organizacja, pewny i oficjalny organizator.

Zimowa atrakcja podczas pobytu w Zakopanem ? Koniecznie skorzystaj z kuligu z rodziną, przyjaciółmi lub ukochaną Ci osobą.

Tradycyjny czy góralski ? Kulig tylko po góralsku, czyli kulig w Dolinie Chochołowskiej, blisko natury i w magicznej scenerii. Biały śnieg, gwieździste niebo, prawdziwe - góralskie sanie, a potem... gorąca atmosfera przy ognisku z kapelą góralską i pyszne jedzenie! Wszystko zorganizowane jest profesjonalnie.

Kuligi kameralne czy zorganizowane ? To miejsce robi kameralność - kulig w Zakopanem w wyjątkowych miejscach dzielnicami Zakopanego, w Kościelisku, na Gubałówce, w Dolinie Kościeliskiej lub w Chochołowskiej. Zaczynamy w dzień i kończymy wieczorem - kuligiem z pochodniami - najważniejsze z dala od samochodów i ludzi.

Kulig za 50 zł - 100 zł czy prawdziwy za 200 zł ? Kuligi prywatne, bez paragonów, pozwoleń, ubezpieczenia i bez jakiejkolwiek gwarancji i odpowiedzialności - tego unikać, unikać także kuligów po ulicach Zakopanego, Zębu, Olczy - ulicami miasta - wśród samochodów, organizowane przez szara strefę bez paragonów. Szybki przejazd, szybkie ognisko na podwórku gazdy, kiełbaski z marketu i nie ma nawet z kim porozmawiać - to są kuligi za 50-100 zł. Jeśli chcesz przeżyć prawdziwy kulig, tradycyjny, mieć miłe wspomnienia, piękne chwile i super przygodę w Zakopanem - skorzystaj z profesjonalnego organizatora, takich w Zakopanem jest tylko kilku - różnica pomiędzy nimi wielka - bądź czujmy bardzo by nie zmarnować 4 godzin swojego urlopu.

Jak wygląda prawdziwy kulig w Zakopanem ? Sanie, śnieg, pochodnie, spokój, cisza, dzwonki sań, potem ogrnisko, kapela, tańce, zabawa i super jedzenie - tak organizujemy kuligi - panoramiczny, z góralami, miejsca to Gubałówka, Chochołowska, Zakopane Centrum ale i Kościelisko - VIPIntegracja firmy, zespołu, pracowników podczas kuligu w Zakopanem ? Wyjazd firmowy z kuligiem ? A może wieczór panieński lub kawalerski w formie kuligu ? Jeśli Wasz wyjazd do Zakopanego odbywa się zimą, koniecznie zaplanujcie czas na kulig połączony z góralską biesiadą przy ognisku. Taka integracja to radość, integracja i piękne wspomnienia z Zakopanego.

Trzy rodzaje kuligów dla GRUP:

  • Magiczny kulig w Dolinie Chochołowskiej
  • Kameralny kulig po Zakopanem
  • Kulig na Gubałówce z widokiem na Tatry

Polub nas ! Dołącz do nas ! Tutaj wiele ciekawostek i aktualności !

youtube icon tripadvisor icon