Kulig w Dolinie Chochołowskiej

Kuligi w Zakopanem – zimowa przygoda w góralskim stylu

Kuligi w Zakopanem — zimowa przygoda w góralskim stylu

Tatry to idealne miejsce na aktywny i relaksujący wypoczynek w zimowej scenerii. Wiele osób wraca tam co roku, bo Tatry w białej odsłonie magicznie przyciągają. 

Kuligi w Zakopanem — bajkowa trasa, szeroki uśmiech i mile spędzony czas

Kulig to doskonały sposób na zwiedzanie okolicy i podziwianie piękna przyrody. Co jest takiego niezwykłego w kuligu? Pędząc zaprzęgiem konnym przez malownicze tereny, zapominasz o codziennych problemach i stresie, to najważniejsze. A poza tym cieszysz się otoczeniem, niezwykłą atmosferą i towarzystwem osób, z którymi podróżujesz przenosisz się w zupełnie magiczne miejsce. Kulig w dzień zachwyca widokami. Kulig nocny, gdy skąpane w słońcu, szczyty gór wyglądają przepięknie pamięta się naprawdę długo.    

Kuligi w góralskim stylu

Nasze kuligi to nie tylko przejażdżki saniami, ale także wiele innych atrakcji, które umilą Ci pobyt na Podhalu i pozwolą Ci poznać góralską kulturę i tradycję. Zapraszamy Cię na ognisko, gdzie będziesz mógł ogrzać się i posilić się gorącym kubkiem grzańca lub herbaty góralskiej. Zaoferujemy Ci także degustację tradycyjnych dań, takich jak oscypek, kwaśnica czy moskole. Prawdziwa zabawa i relaks w góralskim stylu — gwarantowane!

Kuligi w Zakopanem — zimowa wycieczka dla każdego

Zimą nie brakuje okazji do tego, by spakować walizki i wyruszyć w góry. Niezależnie od tego, czy szukasz romantycznego wyjazdu we dwoje, rodzinnej zabawy z dziećmi, czy szalonej imprezy ze znajomymi, kulig w Zakopanem to propozycja dla Ciebie. Możesz wybrać się na kulig w dowolnym terminie, np. na Boże Narodzenie, Sylwestra, Walentynki, czy ferie zimowe. Każdy znajdzie jakiś powód do wizyty zimową porą na Podhalu. Warto przecież wyrwać się z domu, uciec, choć na weekend od obowiązków, pozwolić sobie na wypoczynek i naładować się pozytywną energią.

Nie zwlekaj i zarezerwuj swój kulig w Zakopanem już dziś! Skontaktuj się z nami i wybierz ofertę, która najbardziej Ci odpowiada. Zapewniamy profesjonalną obsługę, bezpieczeństwo i niezapomniane wrażenia. Do zobaczenia na kuligu!

 

 

 

0 Comments

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *