Walentynkowy kulig

Walentynkowy kulig 

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent dla swojej drugiej połówki na Walentynki? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego. Zamiast tradycyjnej kolacji przy świecach czy biżuterii, zaskocz swoją ukochaną osobę wyjazdem we dwoje do Zakopanego, na romantyczną przejażdżkę saniami.

Oryginalny prezent na walentynki

Wyobraź sobie, jak pędzicie saniami przez malownicze zakątki górskie, podziwiając olśniewające góry, doliny i drzewa pokryte warstwą białego puchu. W takiej scenerii można zapomnieć o całym świecie, o codzienności, w takim miejscu liczy się tylko dana chwila i fakt, że jesteście z kimś dla siebie ważnym. Bajeczna Dolina Chochołowska, druga połówka, romantyczna atmosfera — niczego więcej wam nie potrzeba.

Po kuligu czeka na was kolejna atrakcja — góralska biesiada przy ognisku. Zajadacie się smacznymi kiełbaskami, chlebem ze smalcem i ogórkiem, oscypkiem z żurawiną i innymi specjałami kuchni góralskiej. Popijacie gorącą herbatą lub grzanym winem. Przy ognisku oraz w szałasie regionalnym zagra i zaśpiewa kapela góralska. Możecie potańczyć, pośpiewać, wejść w interakcję z góralami i zbójnikami, wziąć udział w konkursach i zabawach. Będzie wesoło, a wasze twarze udekorują szerokie uśmiechy.

Prezent na walentynki dla dziewczyny

Kulig walentynkowy w Zakopanem to niezwykle interesująca opcja. Chcesz przeżyć niezapomniane chwile we dwoje. Nie zwlekajcie i zarezerwujcie już teraz swój bilet na kulig dla dwojga w Zakopanem. 

Przy cieple ogniska, z muzyką góralską w tle, przy której z pewnością serca zabiją wam mocniej!

Program: Kulig walentynkowy 2024

❄️ 💕 O godzinie 16:00 💖rozpalimy góralską watrę, gdzie będzie czekać wiele niespodzianek, które sprawią, że wieczór walentynkowy stanie się niezapomniany. 📸 💞Specjalnie dla zakochanych przygotowaliśmy FOTO SANIE! Po góralskiej zabawie wsiądziemy do drewnianych sań i wyruszymy w magiczny kulig z pochodniami po Dolinie Chochołowskiej. 

💙💟 Romantyczna zabawa — oczywiście! Podczas walentynkowego kuligu dla zakochanych 💕 nie tylko góralską muzykę, ale również znane miłosne przeboje zagra najlepsza kapela w Zakopanem.

❤️ Chcesz zaskoczyć swoją ukochaną lub swojego ukochanego i sprawić niezapomnianą niespodziankę? Co powiesz na walentynkowy kulig w górach? ❄️ Romantyczna wyprawa z drugą połówką w pięknej scenerii Doliny Chochołowskiej — CZEKA!

Kulig dla dwojga — zapraszamy

 

0 Comments

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *