Kulig w sylwestra w Zakopanem

Sylwester góralski z kuligiem

Sylwester góralski z kuligiem —

czyli TOP zimowych atrakcji w Zakopanem

Góralski kulig w Zakopanem to nie lada atrakcja, a sylwester z kuligiem to gwarancja niezapomnianych wspomnień i jeszcze większa przyjemność. Nie wierzysz?

Zakopane w organizowaniu zimowych atrakcji nie ma sobie równych. Miasto, do którego przylgnęła nazwa zimowej stolicy Polski nie tylko przyciąga turystów wyjątkowymi widokami, które zimą wyglądają naprawdę bajecznie, ale również pomysłami. Choć zimowe kuligi w Zakopanem organizowane są od wielu lat magiczna przejażdżka saniami z pochodniami w ostatnią noc w roku robi prawdziwą furorę.

W czym tkwi sekret tego wyjątkowego sylwestrowego kuligu? To nie tylko tradycyjny kulig saniami, ale wyjątkowa zabawa w góralskim stylu i najlepsza zimowa przygoda. Kto nie chciałby zakończyć stary rok góralskim kuligiem przepięknie rozświetlony pochodniami? Sylwester w górach przy blasku klimatycznego światła wygląda naprawdę czarująco i zapewniam, że zachwyci każdego nawet największego malkontenta. 

Co jeszcze znajduje się w góralskim pakiecie sylwestrowym? Zapewne magiczna biesiada sylwestrowa z regionalną kapelą. Dlaczego magiczna? Zabawa przy kapeli to nie tylko propozycja dla osób, które lubią się bawić przy muzyce na żywo, ale  również dużo śmiechu, niezwykłe pasowanie na zbójnika czy wybór gaździny sylwestrowej nocy!

Spędź sylwestra w Zakopanem …

Jeśli bal sylwestrowy to nie Twoja bajka, wybierając się w góry postaw na niezapomnianą imprezę plenerową z góralskim ogniskiem i przepysznym regionalnym jedzeniem. W ofercie sylwestrowej masz dodatkowo zagwarantowane wyjątkowe menu. Czy wiesz jak smakuje żurek bacowski z kiełbasą, moskole z masłem czosnkowym, czy prawdziwe oscypki samodzielnie smażone na ognisku? Lokalne smakołyki i rozgrzewające napoje — góralska herbata i zbójnicki grzaniec bez limitu … czy można chcieć czegoś więcej?

Sylwester Zakopane 2023/2024

Wiadomo jeśli zabawa w górach to również sylwester z noclegiem. Zdecydowanie wcześniej zapewnij sobie nocleg w pensjonacie lub hotelu. Zostawianie rezerwacji obiektu w Zakopanem na ostatnią chwilę tuż przed sylwestrem nie jest dobrym rozwiązaniem. Sylwester w Zakopanem 2023 to maksymalne obłożenie w mieście! Wynajęcie domu na sylwestra w górach na kilka tygodni przed 31 grudnia graniczy z cudem.

Kulig dla dwojga w Zakopanem — oczywiście!

Jeśli chcesz miło zaskoczyć bliską osobę postaw na “voucher na kulig dla dwojga” i wybierz opcję sylwester góralski z kuligiem. Czy sylwestrowa sanna to dobry kulig dla dzieci? Jeśli Twoja pociecha nie jest nocnym markiem pomyśl raczej o tym, by zapewnić mu opiekę. Niektóre pensjonaty i hotele w Zakopanem organizują dla dzieci sylwestrową zabawę z animatorem. Zdecydowałeś się jednak zabrać dziecko na kulig, pamiętaj o odpowiednim ubraniu! 

Gdzie na sylwestra?

Jeśli wychodzisz z założenia, że powitanie nowego roku powinno być z “przytupem”, oferta magicznego kuligu jest świetnym pomysłem. Gdzie na kulig?  Chochołowska to najdłuższa (10 km!) i najpiękniejsza Dolina w Tatrach znajdująca się w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego. To miejsce nie tylko słynie z krokusów, ale wyjątkowego mikroklimatu, który sprawia, że śnieg utrzymuje się naprawdę długo!

Sylwester Zakopane 2023/2024

Góralska gościnność, tradycje, humor i bliskość natury – to przepis na niezapomnianą imprezę sylwestrową w Zakopanem! Jak chcesz spędzić ostatnią noc w roku? Jeśli zależy Ci na zabawie, którą będziesz wspominać naprawdę długo postaw na sylwestra z kuligiem w Zakopanem! Zdecydowanie i bezsprzecznie warto…

I pamiętaj Zakopane organizuje najlepsze w kraju imprezy integracyjne Zakopane … to przecież zimowa stolica Polski! Stoki i karczmy, zabawa i taniec czy góralska impreza Ty wybierasz!   

 

0 Comments

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *