Przez Redakcja

Świetna przygoda

Świetna atmosfera na kuligu sprawiła, że czułyśmy się jak wśród swoich! 🙂
Ciekawe anegdoty, żarciki, konkursy.
Polecamy z całego serca! Fajne przeżycie, fajna przygoda 🙂
Pozdrowienia dla całej ekipy! 🙂
Jessica i Beata

Przez Redakcja

Coś pięknego.

Coś pięknego. Nie dajcie się nabrać na promocje na Krupówkach. Tutaj wszystko było zorganizowane perfekcyjnie od samej rezerwacji po powrót do domu 🙂 Kulig super nie jak u konkurencji dookoła wsi lecz po Dolinie Chochołowskiej co uważamy za ogromny plus.
Biesiada jaką można sobie wymarzyć jedzenie nie do przejedzenia i bardzo dobre 🙂 Śpiew kapeli konkursy ogólnie super ubaw 🙂
Szczerze polecamy

Przez Redakcja

Ocena kuligu na piąteczke

Ogolna ocena kuligu na piateczke! Calosc trwala 3 godziny, kulig 1h, biesiada 2h. Kulig mogl trwac dluzej, moze bardziej 'off road’ i szybsza jazda ale to nasza subiektywna ocena. Woznica sympatyczny goral, konik Rubens kochany. Na wstepie dostalismy od gorali malpeczke, co by cieplej i weselej bylo,jedzenie bardzo dobre, kielbaska do samodzielnego upieczenia, golki, chleb ze smalcem, ogorki kiszone, herbata. Gorale zapewnili fest biesiade z konkursami, bylo super i bardzo dziekujemy. Szczerze polecaja 4 osoby.
Przez Redakcja

Wszystko dopięte na ostatni guzik

Jestem zachwycona dzisiejszym kuligiem w Dolinie Chocholowskiej. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Kulig, muzyka góralska , biesiada przy ognisku dostarcza każdemu niezapomnianych chwil. Serdecznie polecam!

Przez Redakcja

Miło zaskoczona

Jestem naprawdę miło zaskoczona. Już na dzień dobry do sań dostaliśmy mały poczęstunek na rozgrzanie:) Na miejscu czekał na nas góralski zespół. Świetna zabawa, pyszne jedzonko. Bardzo polecam.

Przez Redakcja

Najlepszy Kulig !

NAJLEPSZY KULIG NA JAKIM BYLIŚMY!!! ORGANIZACJA PEŁNA PROFESKA:) JEDZENIE WYŚMIENITE, OGNISKO -CAŁA TA OTOCZKA ,ZABAWY , KUPA ŚMIECHU NO SUPER;)

Przez Redakcja

5 gwiazdek to mało !

Właśnie dziś wróciłem z moimi turystami z Malty i jesteśmy zachwyceni!!!!! Ale po kolei:

1. Świetna komunikacja mailowa jak i telefoniczna- wszystko wyszczegolnione w smsie w dniu kuligu jak : miejsce spotkania, czas przejazdu itd..
2. Na miejscu spotkania: sprawdzanie obecności (obluga opisana logiem) bardzo komunikatywni!!!odpowiadają na każde pytanie bez problemu!!! ( w opisie jest ze o 15stej start my wyruszyliśmy ok 10min później gdyż obsługa dala szanse spoznialskim – to bardzo miłe z ich strony!!!
3. Panowie woznicy -również służący pomocą i bardzo gościnni!!!
4. Kulig -rewelacja w pieknej scenerii☺( coś na dobry początek tez się znajdzie☺☺☺)
5. Ognisko i kapela + zabawy..to musicie przeżyć sami!!!!!! Piękna okolica-płynie potok,cisza spokoj- a jedzenie pyszne!!! Kielbaska 1 klasa, oscypki,bigos- wyśmienite! !! I smażymy sami☺☺☺

5 gwiazdek to mało!!!!

Przez Redakcja

Miło spędzony czas

Bardzo miło spędzony czas kulig ekstra organizacja pierwsza klasa.
Kiełbaska oraz bigos super bardzo polecam .
Poczęstunek na samym początku od organizatora trawny zabawa przy ognisku i konkursy wyjątkowe napewno nie zapomniane piękne chwile jeżeli kulig to tylko kulig.pl

Przez Redakcja

Niezapomniane chwile

Nocny kulig w Dolinie Chochołowskiej.😃Niebo pełne gwiazd.mroz,❄️🌨️ śnieg i pochodnie. Niezapomniane chwile😜 Polecamy każdemu 😉 Na pewno jeszcze skorzystamy.Χιερετισματα;)