Sylwester w Zakopanem. Kulig jak z filmu Potop

Kulig sylwestrowy w Zakopanem

poczuj się jak w filmie Potop!

Sylwester w Zakopanem to najlepsza góralska przygoda i niepowtarzalna okazja do przeżycia kuligu jak z filmu Potop. Zapraszamy na kulig sylwestrowy w Dolinie Chochołowskiej, gdzie poczujesz się jak bohaterowie powieści Sienkiewicza. To będzie sylwester marzeń!

Jeśli szukasz oryginalnego pomysłu na spędzenie sylwestra w Zakopanem, mamy dla Ciebie propozycję, która przeniesie Cię w czasie i przestrzeni. Wyobraź sobie, że jedziesz drewnianymi saniami zaprzężonymi w konie po śnieżnej Dolinie Chochołowskiej, podziwiając piękno Tatr. W tle słyszysz góralską muzykę i śmiech innych uczestników kuligu. Czujesz zapach grzanego wina i pieczonych góralskich specjałów. Wszystko to możesz przeżyć na kuligu sylwestrowym w Zakopanem!

Bezsprzecznie, kulig to jedna z najstarszych i najbardziej tradycyjnych form rozrywki w górach. Już w XVII wieku szlachta organizowała takie przejażdżki dla swojej zabawy i podrywu. Nie bez powodu Jerzy Hoffman wybrał Dolinę Chochołowską jako miejsce kręcenia sceny kuligu do filmu “Potop”, ekranizacji powieści Henryka Sienkiewicza. To właśnie tam Andrzej Kmicic całuje swoją ukochaną Oleńkę Billewiczównę i wyznaje jej miłość. Faktycznie to była romantyczna scena z magicznym kuligiem w Dolinie Chochołowskiej.

Dolina Chochołowska to najdłuższa dolina w polskich Tatrach, która zachwyca swoim urokiem zarówno latem, jak i zimą. Gdy spadnie biały puch dolina zamienia się w bajkową krainę, gdzie można podziwiać zaśnieżone polany, oszronione lasy i majestatyczne szczyty gór. To widok, który na długo zostaje w pamięci.  Kulig to idealny sposób na zwiedzenie tego niezwykłego miejsca pełnego góralskiego klimatu. Dolina jest wyłączona z ruchu samochodowego, więc można cieszyć się ciszą i spokojem.

Kulig i sylwester w Zakopanem? Zdecydowanie — TAK!

Sylwestrowy kulig w Zakopanem to nie tylko przejażdżka saniami, ale także góralska zabawa przy ognisku, gdzie można skosztować regionalnych przysmaków — oscypków, kwaśnicy i  moskoli. Góralska muzyka na żywo i tańce do białego rana to niewątpliwie największe atrakcje kuligu. Najpierw tradycyjny kulig saniami zaśnieżonymi łąkami i lasami, a potem … kapela góralska i zabawa w plenerze na świeżym powietrzu takie połączenie to najlepsza sylwestrowa impreza góralska. Absolutnie, kulig Chochołowską — zdecydowanie na TAK! Taki miły góralski pakiet wspomina się potem latami.

Kulig w Zakopanem to nie tylko doskonała zabawa, ale także okazja do poznania nowych ludzi i nawiązania przyjaźni. Poznać w takim miejscu drugą połówkę, tak jak Kmicic znalazł Oleńkę — bezcenne!

Jeśli chcesz spędzić sylwestra w Zakopanem w niezapomniany sposób, nie zwlekaj i zarezerwuj już teraz swoje miejsce na kuligu sylwestrowym w Dolinie Chochołowskiej. Kulig i sylwester w Zakopanem to doskonałe połączenie. Z nami sylwester marzeń w zimowej scenerii z magicznym kuligiem sylwestrowym z najlepszą góralską kapelą będzie naprawdę udany.

Bal sylwestrowy czy może nocny widok i kulig w górach

Najlepsza impreza w górach? Przywitaj nowy rok sylwestrem góralskim z kuligiem! Już dziś zarezerwuj kulig sylwestrowy — oferta ważna do 15 grudnia. Liczba miejsc ograniczona!

Interesuje Cię góralski pakiet sylwestrowy?  Grupowy kulig góralski? A może kulig noworoczny z przepięknym widokiem na ośnieżone góry? Organizatorzy kuligów zapraszają! Realizacja kuligów, miejsce kuligu, adres siedziby kuligu, a także ramowy program kuligu i imprezy sylwestrowej znajdziesz tutaj: www.kuligi.pl/kup-online/

Nie znajdziesz lepszej oferty sylwestrowej ! Góralska muzyka i góralskie ognisko czekają! Niezaprzeczalnie, Zakopane to najlepszy sylwester w górach z kuligiem. Interesuje Cię góralski pakiet sylwestrowy — zapraszamy!

Godzinna przejażdżka? Kulig dla dzieci? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zobacz wszystkie ciekawostki związane z filmem “Potop”

0 Comments

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *